Tapetrullar 1800-tal

724325

TAPETRULLAR, 6 st, 1800-talets slut, dekor med rosor och druvor, bredd ca 50 cm, märkta Arsenikfritt

Skador, ej genomgångna

Diverse

Tapetrullar 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
5538902
1 900
5538909
1 800
5538902
5538686
1 400
5538686

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.