Idunlitografi i efter Carl Larsson

724324

CARL LARSSON, efter förlaga av Carl Larsson, "Tittut", signerad och daterad i plåten CL 1901, för tidskriften Idun, färglitografi, ca 39x55 cm

Fack 13

Budhistorik (12 bud)
5541355
850
5541273
5540625
750
5541272
700
5540625
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.