Soppslev silver

724317

SOPPSLEV, silver, engelsk snäckmodell, delvis med förgyllning, finska kontrollstämplar, Kultakeskus OY, Hämeenlinna, Tavestehus 1936, längd 29 cm, vikt ca 116 g, etui

Med gravyr

Silver

Soppslev silver

Budhistorik (8 bud)
5537210
600
5549383
600
5537210
550
5549270
500
5537210
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.