Björn Jägerstig ring 18 k guld

724316

BJÖRN JÄGERSTIG, ring, 18 k röd/vitguld, fantasislipad buteljgrön turmalin, 2 briljanter ca 0,04 ct/st, sidodekorer föreställande slingrande kroppar, Stockholm 1998, ringstorlek ca 18,5 mm, vikt ca 19,1 g

Turmalin med repor och nagg

Guld/Smycken, Selected

Budhistorik (3 bud)

5548510
5 600
5530933
5 000
5530282

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.