Rovfåglar

724312

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Rovfåglar, olja på duk, 60x50 cm

Smärre färgbortfall.

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Rovfåglar

Budhistorik

2020-01-20 kl 13:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.