LENNART JIRLOW, "Den sista gästen", litografi

724309

LENNART JIRLOW (född 1936), "Den sista gästen", ur mappen "Promenad i kulinariskt Pariskvarter" 2011, signerad L. Jirlow, litografi, HC, 38 x 46 cm, i mapp

Kundcenter

LENNART JIRLOW,

Budhistorik (15 bud)
5536562
4 400
5530891
4 200
5536558
5530891
3 800
5536557
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.