Bordsplatåer

724308

BORDSPLATÅER, 5 st, 1900-talets första hälft, spegelglas, kantdekor i mässing, dimater 13 cm, 3 st med mått 30x13 cm

Bruksslitage

Diverse

Bordsplatåer

Budhistorik (15 bud)
5538065
1 300
5537746
5537453
5524076
5537452

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.