Bordsplatåer

724307

BORDSPLATÅER, 5 st, 1900-talets första hälft, spegelglas, kantdekor i mässing, diameter 10-30 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 8

Bordsplatåer

Budhistorik (8 bud)
5538397
650
5539717
600
5538397
550
5537869
500
5538372
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.