Servisdelar

724299

SERVISFAT, (15) 1800-tal, porslin, 5 stora djupa tallrikar, 4 mindre djupa tallrikar, 1 fat samt 5 assietter, diameter mellan ca 20-24 cm

Nagg förekommer, bruks och åldersrelaterat slitage

Keramik/Porslin

Servisdelar

Budhistorik (1 bud)

5527560
2020-01-17 00:28:18

2020-01-21 kl 12:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.