Karoly Krusnyak oljemålning

724294

KAROLY KRUSNYAK (1889-1960): Läsande moder med lekande barn, signerad K Krusnyak, olja på duk, ca 80x60 cm

Tavelvagn 3

Karoly Krusnyak oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5542009
750
5540221
700
5539473
650
5525024
600
5525023
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.