M Rinaldi olja på duk

724292

M RINALDI (född 1919): Marinmotiv, signerad M Rinaldi, olja på duk, ca 49x39 cm

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

M Rinaldi olja på duk

Budhistorik (8 bud)
5555529
600
5542212
550
5555528
550
5542212
500
5555527
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.