Barnsekretär 1800-tal

724290

BARNSEKRETÄR, 1800-talets slut, drickamålad, inredd med lådor, höjd 60, 50x28 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Diverse

Rum 17

Barnsekretär 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
5538634
650
5538629
600
5538628
450
5535274
5528187

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.