Gunnar Hållander oljemålning

724289

GUNNAR HÅLLANDER (1915-1980): "Urna med krasse", signerad, daterad ā tergo 1954, olja på duk, ca 45x54 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Gunnar Hållander oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5567004
950
5566330
900
5562532
5560632
5546334

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.