Okänd konstnär oljemålning

724279

OKÄND KONSTNÄR, kustlandskap, signerad A Kihlberg, olja på duk, ca 35x46 cm

Gulnad, krackelyr

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5555695
2020-01-24 20:21:43

2020-01-27 kl 10:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.