Bengt Nordberg oljemålning

724275

BENGT NORDBERG (f. 1938): Skärgårdsvy, signerad, olja på duk, 32x40 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Bengt Nordberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5569082
5545337
5545337

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.