Pokal i silver

724264

POKAL Silver, GAB, 1941, invändigt förgylld, vikt ca 205 gram, höjd ca 16,5 cm

Skador: Gravyr på livet

Silver

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Pokal i silver

Budhistorik (7 bud)
5539087
600
5538368
550
5538905
500
5538368
450
5538903

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.