Nils Kölare oljemålning

724254

NILS KÖLARE (1930-2007): Komposition, signerad N.K., olja på duk, ca 100x80 cm

tryckmärken

Rum 3

Nils Kölare oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5539683
5539654
5537222
600
5536510
5529284

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.