Emil Hellbom oljemålning

724251

EMIL HELLBOM (1895-1969): Motiv från Stockholm, signerad, olja på duk, ca 47x41 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Emil Hellbom oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5557341
550
5567624
500
5557341
5555711

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.