Anna Rosenkrantz oljemålning

724246

ANNA ROSENKRANTZ (1863 - 1944): Interiör från borgarhem, signerad samt daterad 1920, olja på duk, ca 32x30 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Anna Rosenkrantz oljemålning

Budhistorik (21 bud)
5543633
4 800
5543631
4 600
5543628
4 400
5541230
5535145
3 200

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.