Servisdelar Stig Lindberg

724244

STIG LINDBERG, "Pynta", matservisdelar, 5 dlr Gustavsberg, i produktion 1962-1965, skål och 4 assietter, diameter 18-19,5 cm

Slitage, en assiett med nagg, tillverningsdefekter förekommer

Keramik/Porslin

Servisdelar Stig Lindberg

Budhistorik (9 bud)
5538722
1 600
5535552
5535552
5529305
5529305
750

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.