Mårten Andersson färglitografi

724243

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): Sydländsk torgscen, signerad, numrerad 379/460, färglitografi, bildstorlek ca 54x65 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (4 bud)

5564222
500
5564216
5564211
5551072

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.