Ragnar Ring oljemålning

724238

RAGNAR RING (född 1908): Stilleben med tulpaner, signerad och daterad 61, olja på pannå, ca 40x31 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Ragnar Ring oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5561282
500
5559680
450
5554751
5559679
5554751

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.