Carl Brandt pastell

724235

CARL BRANDT (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad 93, pastell, 19x42 cm

Reva

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Carl Brandt pastell

Budhistorik (1 bud)

5556254
2020-01-24 22:30:13

2020-01-26 kl 17:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.