Elsa Engeström

724234

ELSA ENGESTRÖM, (2), Gustafsberg, signerade samt daterad 1913 och 1916, höjd ca 12-17 cm

En vas med nagg

Keramik/Porslin

Elsa Engeström

Budhistorik (10 bud)
5538009
850
5542998
5538009
700
5542990
650
5538009
550

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.