David Wretling brons

724232

DAVID WRETLING (1901-1986): Adam och Eva, signerad och daterad David Wretling -30 Paris, förgylld och grönpatinerad brons, ca 34x27 cm

Konst, Skulpturer

Rum 7

David Wretling brons

Budhistorik (11 bud)
5541543
750
5539707
700
5541532
700
5539707
650
5541530
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.