Bengt Olson färglitografi

724231

BENGT OLSON (född 1930): Gatuvy med droska, signerad och daterad 57, numrerad 16/100, färglitografi, bladstorlek ca 45x56 cm

Något gulnad

Linnégatan 21, Norrköping

Bengt Olson färglitografi

Budhistorik

2020-01-26 kl 20:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.