Vägglampett

724228

VÄGGLAMPETT, 1900-tal, glas och mässing, elektrifierad, höjd ca 60 cm

Skador

Belysning, Vägglampor

Vägglampett

Budhistorik (25 bud)
5558484
2 800
5564293
2 600
5558484
5564085
5558484
1 900

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.