Sittande modell gips

724226

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sittande modell, otydligt signerad, bronserad gips, höjd ca 25 cm

Smärre skador

Konst, Skulpturer

Sittande modell gips

Budhistorik (8 bud)
5543305
650
5542798
600
5535383
550
5542797
500
5535383
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.