Johannes Ravn blandteknik

724224

JOHANNES RAVN (1922-1991): Orrar i landskap, signerad och daterad -55, blandteknik, ca 27x40 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Johannes Ravn blandteknik

Budhistorik

2020-01-30 kl 16:25
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.