Rolf Trolle oljemålning

724217

ROLF TROLLE (1883-1972), Landskap med vattendrag, signerad och daterad 1950, olja på pannå, ca 34x54 cm

Något obetydligt märke

Linnégatan 21, Norrköping

Rolf Trolle oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5558951
2020-01-25 17:36:07

2020-01-25 kl 21:02
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.