William Scharff färglitgorafi

724215

WILLIAM SCHARFF (1886-1959): Skog, signerad och numrerad 65/350, färglitografi, bildyta ca 50x72 cm

Något gulnad

Linnégatan 21, Norrköping

William Scharff färglitgorafi

Budhistorik

2020-01-25 kl 15:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.