Andreas Wargenbrant skulptur

724211

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "The winner takes it all", skulptur, tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), brons, skyltmärkt och numrerad W 4/99, ca 20x20 cm

Repor

Konst, Skulpturer

Linnégatan 21, Norrköping

Andreas Wargenbrant skulptur

Budhistorik (15 bud)
5578082
2 400
5574573
5553262
5571364
1 900
5553262
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.