Lavoar med stenskiva omkring 1900

724208

LAVOAR, 1900-talets första hälft, med stenskiva i marmor, stomme i furu, låda i sarg, skåpdel nedtill, höjd ca 70, 75x50 cm

Ej komplett (uppsats till lavoaren saknas), kompletterad, spår från trämask, smärre fuktskadad, avslag, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Budhistorik

2020-01-21 kl 20:55
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.