Ring Art Deco

724200

RING, 18k guld, glas samt mindre diamanter, Art Deco, 1900-talets första hälft, ringstorlek ca 18,25, vikt 4 gram.

Bruksslitage.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Ring Art Deco

Budhistorik (34 bud)
5560280
4 200
5560267
5560276
5560267
3 800
5560244
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.