Ferdinand Boberg etsning

724195

FERDINAND BOBERG (1860-1946): Riddarhuset, signerad Ferdinand Boberg, signerad Boberg i plåten, etsning, ca 47x63,5 cm

Gulnad

Fack 36

Ferdinand Boberg etsning

Budhistorik (6 bud)
5540986
700
5540526
650
5540526
550
5531647
500
5540188
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.