Ferdinand Boberg etsning

724191

FERDINAND BOBERG (1860-1946): Riddarholmskyrkan, signerad Ferdinand Boberg, signerad Boberg i plåten, etsning, ca 47x63,5 cm

Gulnad

Fack 42

Ferdinand Boberg etsning

Budhistorik (8 bud)
5541761
900
5540988
850
5540988
750
5540200
700
5540987
650

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.