Maria Fiodorova oljemålning

724189

MARIA FIODOROVA (1859-1916): Månskenslandskap, signerad, olja på duk, ca 28,5x41 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Maria Fiodorova oljemålning

Budhistorik (19 bud)
5542610
2 600
5541985
2 400
5542609
2 400
5541985
5541811

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.