Stolar 4 st i rokokostil

724186

STOLAR, 4 st, rokokostil, 1900-talets första hälft, stomme i mahogny, sits och rygg i stoppad plysch, djuphäftat ryggparti, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, slitage kring plyschklädsel

Möbler, Stolar

Hylla 7

Stolar 4 st i rokokostil

Budhistorik (7 bud)
5540279
600
5539596
550
5537014
500
5538405
450
5537014

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.