Terrin med lock Kina 1800-tal

724181

TERRIN med lock, Kina, 1800-tal, porslin, bär märkning, höjd ca 12, diameter 24 cm

Hårsprickor, nagg

Orientaliskt, Porslin

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Terrin med lock Kina 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

5562916
450
5546214
5544271
5541860

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.