Spegellampett 1800-tal

724172

SPEGELLAMPETT, 1800-talets slut, 3 ljusarmar, mässing, dekor i relieff, diameter ca 50 cm

Ett spegelfäste löst, senare glas

Speglar

Rum 7, Hylla 7

Spegellampett 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
5538392
700
5538993
650
5538392
600
5538992
550
5538392
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.