Karmstol / fåtölj rokokostil

724169

KARMSTOL/FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, blommig textilklädsel, sitthöjd ca 46, rygghöjd ca 107, bredd ca 68 cm

Smärre slitage, smuts

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Karmstol / fåtölj rokokostil

Budhistorik (1 bud)

5536394
2020-01-19 19:44:21

2020-01-20 kl 10:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.