Karmstolar rokokostil

724166

KARMSTOLAR, 1-par, 1900-talets andra hälft, rokokostil, broderad textilklädsel, sitthöjd ca 43, rygghöjd ca 87, bredd ca 57 cm

Smuts, slitage på sits/rygg

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (2 bud)

5537967
5536389

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.