Rökelsekar Kina 1900-tal

724164

RÖKELSEKAR, brons, Asien, 1900-talets mitt, i form av elefant, höjd ca 40 cm

Sned, ostadig, slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 9

Rökelsekar Kina 1900-tal

Budhistorik (18 bud)
5537258
5543009
5537258
5543008
5537258
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.