Pietro Parboni I Celebri Freschi di Gaspare Possin

724157

PIETRO PARBONI (1783-1841): I Celebri Freschi di Gaspare Possino, Rom 1810, etsningar sid. 1-6 helsides, 7-12 halvsides, totalt mått ca 61x47 cm

Smärre slitage

Kundcenter

Budhistorik (8 bud)
5543128
5543126
600
5543125
550
5543124
500
5543121
450

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.