Fåtöljer ett par

724156

FÅTÖLJER, ett par, klädd i ljusblå textil, svarvade ben fram, 1900-talets första hälft, sitthöjd ca 42 cm

Skador, Senare klädsel, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fåtöljer ett par

Budhistorik (2 bud)

5538822
5523877

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.