Fat skålfat tenn

724149

FAT, 2 st, SKÅLFAT, 2 st, 17/1800 tal, tenn, diameter ca 31-41 cm

Skador, bucklor och lagningar

Metall

Rum 7, Hylla 10

Fat skålfat tenn

Budhistorik (3 bud)

5528463
5532435
5528463

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.