Carl Malmsten soffbord

724148

CARL MALMSTEN, soffbord, "Samsas", stjärnfaner i valnöt, omärkt, diameter 100 cm, höjd 60 cm.

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 3

Carl Malmsten soffbord

Budhistorik (24 bud)
5534921
5534919
3 800
5534913
3 600
5534912
3 400
5534910
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.