Stolar Vaxholmaren

724144

ÅKE AXELSSON (född 1932), "Vaxholmaren" stolar, 4 st., 2000-tal, Gärsnäs, svartlackerade med lösa sittplymåer i ljus brunt skinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, ställvis mindre förlust av lackering, mindre repor och märken

Möbler, Stolar, Design

Rum 21

Stolar Vaxholmaren

Budhistorik (15 bud)
5545134
4 800
5545113
4 600
5545113
4 400
5544912
4 200
5544912
3 600

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.