Inga Nordwall

724143

INGA NORDWALL (1917-2003): Stilleben med kopparkittel, monogramsignerad IN, 1987-88, olja på duk, ca 50x43 cm

Fack 1

Inga Nordwall

Budhistorik (2 bud)

5537377
5537337

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.