Doxa herrarmbandsur i 14 k guld

724135

DOXA, armbandsur, 14 k guld, 1950/40-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 119681, diameter 34 mm, vikt ca 27,3 g

Ojämn gång, SAV garanterar ej funktionen, fasta stift, urtavla med slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Budhistorik (13 bud)
5532436
2 400
5536232
5532436
5529988
1 900
5529987
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.